Strona główna > Aktualności > Główne > Boże Ciało

Boże Ciało

Boże Ciało
2022-06-16

W uroczystość Bożego Ciała przeszliśmy w procesji z Najświętszym Sakramentem do 4 ołtarzy: ulicą Górne, Boh. Westerplatte, Lisa-Kuli, Potockich i ul. E. Bojanowskiego do naszego kościoła.
Dziękujemy wszystkim parafianom za liczne i piękne uczestnictwo oraz wszystkim, którzy swoją pracą przyczynili sie do przygotowania tej uroczystości. Dziękujemy także piekarni z Rozborza, za wypieczenie chleba.
Składamy także podziękowanie dla księdza Krzysztofa Senejko za przybycie do nas. Obecnie ks. Krzysztof zakończył już przygotowanie w Centrum Misyjnym w Warszawie, a początkiem lipca udaje się do Francji na roczne doskonalenie języka francuskiego.

 

Zdjęcia
 

Filmy

Liturgia dnia

Telewizja Trwam

Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu mój najdroższy, oddaję Twemu Sercu samego siebie: moje serce, rozum, wolę i wszystko, co posiadam. Niech Ono będzie dla mnie źródłem wszelkiej pociechy. Z Twojego przebitego Serca pragnę czerpać siłę do wypełnienia moich obowiązków. Niech Twoje Boskie Serce, pełne miłości umacnia moją wiarę, rozpala miłość i pogłębia nadzieję. Niech stanie się dla mnie ratunkiem w każdej chwili mojego życia. Wszystkie moje radości, cierpienia i wysiłki całego życia ofiaruję na większą chwałę Twojego Najświętszego Serca i zbawienia mojej duszy. Boskie Serce Jezusa, bądź moją miłością! Amen.

Normy i wskazania liturgiczne dotyczące muzyki, dekoracji i fotografowania

Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Łańcucie

Górne 1

37-100 Łańcut

Kontakt

Kancelaria tel. kom. 695 859 995

Ks. Proboszcz tel. kom. 725 999 535

e-mail: parafia@lancutmichal.pl