Strona główna > Aktualności > Główne > Pożegnanie ks. Marka Kapłona

Pożegnanie ks. Marka Kapłona

Pożegnanie ks. Marka Kapłona
2021-09-12

W drugą niedzielę września przybył do naszej parafii nasz były wikariusz ks. Marek Kapłon który był z nami przez 5 lat. Po odbyciu przygotowania w Centrum Formacji Misyjnej i rocznym pobycie we Francji, wrócił do naszego kraju, gdzie otrzymał z rąk Arcybiskupa Adama Szala krzyż misyjny. Obecnie przygotowuje się już do wyjazdu do Kamerunu, który nastąpi 27.9.2021. Dziękujemy naszemu misjonarzowi ks. Markowi za posługę w naszej parafii. Zapewniamy o swojej modlitwie i wsparciu misyjnym w tej niełatwej posłudze. Z radością będziemy gościć naszego misjonarza.
Zapraszamy do odsłuchania kazania ks. Marka.

Zdjęcia
Kazanie

Liturgia dnia

Piosenka tygodnia

Telewizja Trwam

Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu mój najdroższy, oddaję Twemu Sercu samego siebie: moje serce, rozum, wolę i wszystko, co posiadam. Niech Ono będzie dla mnie źródłem wszelkiej pociechy. Z Twojego przebitego Serca pragnę czerpać siłę do wypełnienia moich obowiązków. Niech Twoje Boskie Serce, pełne miłości umacnia moją wiarę, rozpala miłość i pogłębia nadzieję. Niech stanie się dla mnie ratunkiem w każdej chwili mojego życia. Wszystkie moje radości, cierpienia i wysiłki całego życia ofiaruję na większą chwałę Twojego Najświętszego Serca i zbawienia mojej duszy. Boskie Serce Jezusa, bądź moją miłością! Amen.

Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Łańcucie

Górne 1

37-100 Łańcut

Kontakt

Kancelaria tel. kom. 695 859 995

Ks. Proboszcz tel. kom. 725 999 535

e-mail: parafia@lancutmichal.pl