Strona główna > Parafia > Duszpasterze

Duszpasterze

Proboszcz

Ks. Marek Blecharczyk

w parafii od 26.08.2012


Wikariusz

Ks. Radosław Zawałeń

w parafii od 23.08.2019

 

Wikariusz

Ks. Piotr Gliniak

w parafii od 29.08.2021

Rezydent

Ks. Maciej Gierula

w parafii od 25.08.2020

 

Księża, którzy pracowali w naszej parafii

Wikariusz

Ks. Krzysztof Senejko

25.08.2020 - 22.08.2021

Wikariusz

Ks. Dawid Kotulski

25.08.2018 - 24.08.2020


Wikariusz

Ks. Marek Kapłon

23.08.2014 - 22.08.2019


Wikariusz

Ks. Damian Długosz

23.08.2014 - 1.07.2018

Wikariusz

Ks. dr Rafał Szykuła

26.08.2012 - 23.08.2014

Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Łańcucie

Górne 1

37-100 Łańcut

Kontakt

Kancelaria tel. kom. 695 859 995

Ks. Proboszcz tel. kom. 725 999 535

e-mail: parafia@lancutmichal.pl