Strona główna > Aktualności > KSM Juniorat aktualności

2014-12-15

W tym tygodniu tematem na KSM Juniorat były zabawa i integracja.

2014-12-08

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP dzieci z KSM Juniorat spotkały się na swoim co tygodniowym spotkaniu. W pięknym dniu Maryjnym tematem spotkania była Matka Boża Niepokalana.

2014-12-01

Poniedziałkowe spotkanie KSM Juniorat poprowadziła Karolina Augustyn i Ksiądz Marek. Tematem spotkania był Adwent oraz postać Świętego Mikołaja.

2014-11-24

Wkrótce rozpoczynamy Adwent. Dzieci z KSM Juniorat w ramach spotkania przygotowały sobie Kalendarz Adwentowy. 
Adwent jest czasem radosnego oczekiwania, na to co najmilsze każdemu dziecku, a€“ na Święta Bożego Narodzenia.

2014-11-17

Dzisiejsze spotkanie KSM Juniorat było wyjątkowe. Dzieci wraz z Księdzem Markiem i animatorkami: Julką i Agnieszką udali sie do Przedszkola Sióstr Służebniczek.

2014-11-10

Dzisiejsze spotkanie KSM Juniorat poprowadziła Karolina Augustyn. W przeddzień Święta Niepodległości było ono poświęcone Symbolom Narodowym. Dzieci wymieniały Symbole Narodowe i ich nazwy zapisywały na kartonie.

2014-11-03

Podczas spotkania udaliśmy się wspólnie z Księdzem Markiem oraz animatorkami Justyną i Sarą na cmentarz, aby wspólnie pomodlić się za zmarłych.

2014-10-27

Nasze poniedziałkowe spotkanie miało charakter patriotyczny. Mówiliśmy sobie o naszej Ojczyźnie. Każdy i każda z nas narysowała miejsce w Polsce, które ostatnio się odwiedziło.

1 2

Liturgia dnia

Telewizja Trwam

Akt poświęcenia się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa

Panie Jezu Chryste, Zbawicielu mój najdroższy, oddaję Twemu Sercu samego siebie: moje serce, rozum, wolę i wszystko, co posiadam. Niech Ono będzie dla mnie źródłem wszelkiej pociechy. Z Twojego przebitego Serca pragnę czerpać siłę do wypełnienia moich obowiązków. Niech Twoje Boskie Serce, pełne miłości umacnia moją wiarę, rozpala miłość i pogłębia nadzieję. Niech stanie się dla mnie ratunkiem w każdej chwili mojego życia. Wszystkie moje radości, cierpienia i wysiłki całego życia ofiaruję na większą chwałę Twojego Najświętszego Serca i zbawienia mojej duszy. Boskie Serce Jezusa, bądź moją miłością! Amen.

Normy i wskazania liturgiczne dotyczące muzyki, dekoracji i fotografowania

Parafia p.w. Św. Michała Archanioła w Łańcucie

Górne 1

37-100 Łańcut

Kontakt

Kancelaria tel. kom. 695 859 995

Ks. Proboszcz tel. kom. 725 999 535

e-mail: parafia@lancutmichal.pl